(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Українська література: книга для вчителя. 11 клас (комплект)

Українська література: книга для вчителя. 11 клас (комплект)

Ціна: 145 грн

Назва: Комплект "Українська література: книга для вчителя. 11 клас, І + ІІ семестр (рівень стандарту)"

Автор (автори): Тетяна Черешневська

Обсяг: 96 + 120 с.

Формат: 20,5х26 см

Рік видання: 2019

Анотація:

Посібники складаються з детальних розробок уроків української літератури для 11 класу рівня стандарту відповідно до чинної оновленої програми Міністерства освіти і науки України та з огляду на тенденції, закладені в концепції реформування середньої освіти «Нова українська школа». Розроблені плани-конспекти допоможуть учителям творчо підійти до розкриття тем, пов’язаних із літературним життям України в середині ХХ ст. — на початку XXI ст. Уроки побудовано відповідно до фундаментальних методичних принципів, різноманітно й креативно, що сприятиме додатковому зацікавленню одинадцятикласників, обміну думками щодо прочитаного, духовному збагаченню.

У посібниках є вправи для самоконтролю, комплексні й цікаві завдання, пропонуються різноманітні активні та інтерактивні методи навчання, що покращить засвоєння, дозволить ефективно поглибити, узагальнити та перевірити знання здобувачів освіти про авторів, їхні долі та твори.

Книги можуть бути використані вчителями під час підготовки до уроків, слугуватимуть джерелом цікавих ідей і методів, що допоможуть урізноманітнити види роботи в процесі вивчення української літератури, сформувати предметні та ключові компетентності. Також видання можуть бути корисними студентам педагогічних закладів вищої освіти.

Замовити окремо книгу для вчителя для І семестру 11 класу можна тут, а книгу для ІІ семестру 11 класу тут.