(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Збірник диктантів: посібник робочий зошит для підготовки до ДПА з української мови

Збірник диктантів: посібник  робочий зошит для підготовки до ДПА з української мови

Ціна: 70 грн

Назва: Збірник диктантів: посібник / робочий зошит краєзнавчих матеріалів для успішного написання ДПА з української мови

Автор (автори): Неля Михайловська

Обсяг: 136 с.

Формат: 20,5х26 см

Рік видання: 2021

Анотація:

Посібник складається з текстів диктантів, що розповідають про цікаві місця та рослини всіх регіонів України, завдань на заповнення пропусків у текстах про етнографічний одяг цих регіонів та тез про письменників, у які потрібно вставити потрібні знаки пунктуації та визначити тип речень. У завершальному розділі «Правильне мовленнЯ» наведено різноманітні вправи, спрямовані на повторення основних правописних норм української мови.

Пропоновані тексти відбивають рівень розвитку сучасної української літературної мови, її жанрово-стильову диференціацію, синтаксичну ускладненість, лексичну повноту й багатство стилістичних засобів, стан орфоепічної, граматичної та стилістичної унормованості.

Видання може використовуватися для різних форм контролю й перевірки навчальних досягнень учнів / учениць, навчально-тренувальної роботи в 9 класі під час підготовки до ДПА з метою закріплення умінь і навичок правописної та мовленнєвої компетентностей.