(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Українська література: книга для вчителя. 7 клас, ІІ семестр

Українська література: книга для вчителя. 7 клас, ІІ семестр

Ціна: 80 грн

Назва: Українська література: книга для вчителя. 7 клас, ІІ семестр

Автор (автори): Тетяна Черешневська

Обсяг: 120 с.

Формат: 20,5х26 см

Рік видання: 2020

Анотація:

Посібник містить детальні плани-конспекти уроків української літератури для 7 класу, розроблені відповідно до чинної оновленої програми Міністерства освіти і науки України та з огляду на тенденції, закладені в концепції реформування середньої освіти «Нова українська школа». Пропоновані розробки допоможуть учителям творчо підійти до розкриття тем, формувати в учнів уявлення про читання як соціокультурну практику, важливий елемент повсякдення. Різноманітні креативні форми й методи покликані сприяти додатковому зацікавленню семикласників, активному обміну думками щодо прочитаного, розвитку уяви, творчих здібностей, духовному збагаченню.

У посібнику подані вправи для контролю та самоконтролю, комплексні й цікаві завдання, пропонуються різноманітні інтерактивні методи навчання. Їх використання сприятиме легкому засвоєнню тем, дозволить ефективно поглибити, узагальнити матеріал, змістити акценти з процесу накопичення предметних знань на вироблення умінь творчо підходити до вирішення завдань.

Книга може бути використана педагогами під час підготовки до уроків, слугуватиме джерелом цікавих ідей і методів. Також видання буде корисним студентам педагогічних закладів вищої освіти.