(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Українська література. Зошит. 11 клас. Перлини західноукраїнської літератури. «Під чужим небом»...

Українська література. Зошит. 11 клас. Перлини західноукраїнської літератури. «Під чужим небом»...

Вартість: 55 грн

Вартість у складі комплекту: 50 грн

Назва: Зошит для робіт та підготовки до ЗНО на уроках української літератури в 11 класі. Перлини західноукраїнської літератури. «Під чужим небом». Воєнне лихоліття

Автор (автори): Олеся Калинич

Обсяг: 88 с.

Формат: 17х24 см

Рік видання: 2019

Анотація:

Зошит укладено відповідно до чинної навчальної програми з української літератури для 11 класу та з урахуванням інноваційних підходів «Нової української школи». У виданні пропонується сучасний підхід до вивчення програмових творів та теоретичного матеріалу тем, пов’язаних із митцями, що творили в еміграції та в міжвоєнне лихоліття. Цікаві факти про письменників, вивчення біографій через значення імені, «кольоровий» аналіз поезій, робота з таблицями «Нестрашна теорія», пропозиції критично міркувати над цікавими темами есе та QR-коди з покликаннями на пісні, відеоматеріали та додаткові джерела інформації роблять навчання жвавим і легким. Для підготовки до ЗНО у кожній темі є тести, які включають завдання не тільки вивченої теми, але й із попередніх.

Зошит призначений для одинадцятикласників для використання під час роботи на уроці, а також для тих, хто готується для складання ЗНО з української мови і літератури.