(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Українська література. Книга для вчителя. 10 клас

Українська література. Книга для вчителя. 10 клас

Ціна: 90 грн

Назва: Українська література (рівень стандарту): 10 клас. Книга для вчителя

Автор (автори): Дмитро Дроздовський, Тетяна Черешневська

Обсяг: 160 с.

Формат: 20,5х29 см

Рік видання: 2018

Анотація:

Представлений посібник допоможе викладачам сконструювати комфортний та ефективний урок української літератури відповідно до нової чинної програми та світоглядних орієнтирів Нової української школи, а десятикласникам і десятикласницям поглибити знання з української літератури, з реалізму й раннього українського модернізму.

Пропонований посібник має допомогти утвердити учнів і учениць у думці, що урок української літератури — цікавий майданчик взаємообміну ідеями й простір духовно-інтелектуального взаємозбагачення.

Посібник укладено для закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання за новою програмою з української літератури для 10 класів.

Розроблені плани-конспекти допоможуть творчо підійти до проведення уроків, визначивши цікаву для старшокласниць і старшокласників траєкторію вивчення української літератури кін. XIX – поч. XX ст.

Посібник містить вправи для самоконтролю, комплексні й цікаві інноваційні завдання, які поглиблюватимуть знання про предмет, життєвий і творчий шлях авторів тощо.

Використання під час уроків таких завдань сприятиме всебічному вивченню тем, посиленню читацької компетентності, а також допоможе в якісній підготовці до ЗНО, олімпіад і різноманітних контрольних робіт.