(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Видавництво «Соняшник» спеціалізується на випуску друкованої продукції для закладів середньої освіти, а природнича та мовно-літературна галузі цікавлять нас найбільше.

Тож наразі ми випустили підручники, робочі зошити й книги для вчителів з біології і екології, української мови і літератури та хімії. Усі вони мають гриф Міністерства і освіти і науки України та схвалені для використання в закладах загальної середньої освіти. А ще ми працюємо над виданнями з географії та зарубіжної літератури. З результатами нашої праці ви можете ознайомитись в розділі «Видання».

Як казав Віктор Гюго: «Творець книги — автор, творець її долі — суспільство». Тож давайте разом прагнути найкращого для української освіти, видавничої справи та майбутнього.

У наших планах ще багато цікавого і ми чекаємо саме на вас, якщо ви довго шукали видавця! Ми завжди готові до співпраці, нових знайомств та втілення на папері сучасних, творчих, інноваційних ідей. І якщо ми на одній хвилі — контактуйте з нами vydavnytstvo@sunbook.com.ua або підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Знайдено записів: 1 Сторінок: 1